Головна » Новини

Калинівка:

Новини

Квіти - це історія нашого народу!

Всі ми з нетерпінням чекаємо приходу величавої і чарівної красуні-осені, яка дивує нас своїми барвами, особливо – квітковим розмаїттям.
Сьогодні в Калинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії відбулася традиційна виставка квітів та осінніх композицій. Цьогоріч вона пройшла під гаслом «Квіти – це історія нашого народу». У виставці взяли участь учні 5-6 класів. Осінні композиції підкорили всіх присутніх своєю винахідливістю та оригінальністю. Створеною неймовірною квітковою красою милувалися як учні, так і вчителі школи-гімназії. Діти з цікавістю роздивлялися, коментували композиції, а потім фотографували на згадку. Класи, що брали участь у заході, були нагороджені грамотами та подяками

 

27.09.2020 | Aдмін | Читати далі

День партизанської слави

22 вересня, в День партизанської слави, учні та вчителі Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2-гімназії відвідали пам’ятник партизанам.
Біля меморіалу для школярів було проведено урок пам’яті «А пам'ять буде жити вічно…». Із захопленням та трепотом у серці усі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятника.
День партизанської слави - це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі. Цей день був призначений офіційним державним святом. Свято покликане висловити всенародну повагу до всіх захисників Батьківщини, які в роки Другої світової війни боролися за свободу і мир у глибокому тилу, часто в оточенні ворожих військ, не шкодуючи власного життя.

 

26.09.2020 | Aдмін | Читати далі

Міжнародний день миру

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Щороку, 21 вересня, люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі.
Сьогодні учні Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії також стали учасниками Міжнародного Дня миру. На шкільному подвір'ї було проведено акцію " Голуб Миру". Школярі створили живу фігуру Голуба Миру - одного з найбільш відомих символів цього свята.
Посмішки на обличчях, радість в серцях дітей, вчителів вселили надію на впевненість в тому, що в Україні та в усьому світі не буде місця війнам.
 

 

26.09.2020 | Aдмін | Читати далі

Рух заради здоров’я

Всеукраїнський фестиваль ранкової зарядки та рухових активностей "Рух заради здоров’я" крокує Калинівською міською об’єднаною територіальною громадою!До фестивалю приєдналися учні початкових класів Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2-гімназії, які залюбки вийшли на свіже повітря, щоб виконати комплекс загально-розвиваючих вправ. Головною метою фестивалю - є пропаганда активного способу життя, як одного із чинників гармонійного розвитку людини.

 

26.09.2020 | Aдмін | Читати далі

"Рух заради здоров’я"

 

       У рамка Всеукраїнської акції "Рух заради здоров’я" до Дня фізкультури і спорту у Калинівській ЗОШ №2-гімназії пройшли змагання з міні-футболу між  командами учнів 5-х класів та нагородження переможців обласної спартакіади з військово-спортивного багатоборства за зайняте І місце. Нагороджених привітали начальник міського відділу освіти Мацера Леонід Михайлович та головний спеціаліст міського відділу освіти Вдовиченко Олександр Миколайович. 

 

 

13.09.2020 | Aдмін | Читати далі

Опитування для вчителів

Шановні колеги!

Відділ освіти Калинівської міської ради пропонує вебінари-навчання для усіх бажаючих педагогів з метою удосконалення роботи з інформаційно-комунікаційними технологіями.  Вебінари будуть проходити  протягом вересня-жовтня з періодичністю двічі на тиждень. Для визначення тематики та ефективної організації роботи просимо долучитись до онлайн опитування за посиланням:  https://forms.gle/1m8TuU6mhq5WzRNC8                

Кінцевий термін опитування – 10 вересня 2020 року.

 

 

04.09.2020 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 «10» 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Всього новин: 112