Новини

"Всеукраїнський урок доброти"

5 жовтня 2020 р. у Калинівській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів №2 - гімназії відповідно до плану роботи методичного об'єднання вчителів природничих дисциплін школи - гімназії було проведено ІІІ Всеукраїнський урок доброти, в якому йшлось про гуманне та відповідальне ставлення до творин, присвячений всеукраїнському дню захисту тварин, який відзначається 4 жовтня. Захід організували вчителі біології Мушенко В. С. та Борівська М. М.. Урок провели учениці 10 - А класу - Воронюк Ю., Карак Л., Варчук Л., Шевчук Є., та учениці 9 - А класу Котяш Ю., Нетлюх І.

Захід було проведено з метою покращення ситуації безвідповідального та жорстокого ставлення до тварин, що склалася сьогодні в Україні та з метою реалізації ст. 6 Закону України " Про захист тварин від жорстокого поводження за ініціативи БО " БФ "Щаслива Лапа".

11.10.2020 | Aдмін | Читати далі

«Побачив? Прибери! Передай іншому!»

24 вересня, до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» в Україні (міжнародний рух «Let’s Do It World») учні 10-Б та 10-В класів Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії взяли участь у еко-челенджі «Побачив? Прибери! Передай іншому!».
Вони прибрали від сміття узбіччя траси Могилів-Подільський-Київ (8 км), що знаходиться на території Медвідського лісництва. Варто зазначити, що у школі-гімназії уже понад 15 років існує шкільне лісництво, якого немає в жодній школі міста. Члени цього лісництва уже багато років співпрацюють з Медвідським лісництвом та беруть участь у різноманітних акціях: "Майбутнє лісу у твоїх руках", "Ліси для нащадків", "Чисті узбіччя" та багато інших. Учні та вчителі школи-гімназії передають еко-челендж іншим школам міста. Приєднуйтесь!

 

27.09.2020 | Aдмін | Читати далі

Квіти - це історія нашого народу!

Всі ми з нетерпінням чекаємо приходу величавої і чарівної красуні-осені, яка дивує нас своїми барвами, особливо – квітковим розмаїттям.
Сьогодні в Калинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії відбулася традиційна виставка квітів та осінніх композицій. Цьогоріч вона пройшла під гаслом «Квіти – це історія нашого народу». У виставці взяли участь учні 5-6 класів. Осінні композиції підкорили всіх присутніх своєю винахідливістю та оригінальністю. Створеною неймовірною квітковою красою милувалися як учні, так і вчителі школи-гімназії. Діти з цікавістю роздивлялися, коментували композиції, а потім фотографували на згадку. Класи, що брали участь у заході, були нагороджені грамотами та подяками

 

27.09.2020 | Aдмін | Читати далі

День партизанської слави

22 вересня, в День партизанської слави, учні та вчителі Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2-гімназії відвідали пам’ятник партизанам.
Біля меморіалу для школярів було проведено урок пам’яті «А пам'ять буде жити вічно…». Із захопленням та трепотом у серці усі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятника.
День партизанської слави - це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі. Цей день був призначений офіційним державним святом. Свято покликане висловити всенародну повагу до всіх захисників Батьківщини, які в роки Другої світової війни боролися за свободу і мир у глибокому тилу, часто в оточенні ворожих військ, не шкодуючи власного життя.

 

26.09.2020 | Aдмін | Читати далі

Міжнародний день миру

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Щороку, 21 вересня, люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі.
Сьогодні учні Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії також стали учасниками Міжнародного Дня миру. На шкільному подвір'ї було проведено акцію " Голуб Миру". Школярі створили живу фігуру Голуба Миру - одного з найбільш відомих символів цього свята.
Посмішки на обличчях, радість в серцях дітей, вчителів вселили надію на впевненість в тому, що в Україні та в усьому світі не буде місця війнам.
 

 

26.09.2020 | Aдмін | Читати далі

Рух заради здоров’я

Всеукраїнський фестиваль ранкової зарядки та рухових активностей "Рух заради здоров’я" крокує Калинівською міською об’єднаною територіальною громадою!До фестивалю приєдналися учні початкових класів Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2-гімназії, які залюбки вийшли на свіже повітря, щоб виконати комплекс загально-розвиваючих вправ. Головною метою фестивалю - є пропаганда активного способу життя, як одного із чинників гармонійного розвитку людини.

 

26.09.2020 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Всього новин: 60