День природознавства

3 листопада 2020 р. у Калинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2-гімназії відбувся День природознавства. Девізом проведення стали слова П. І. Чайковського "Природу потрібно берегти, як ми бережемо саме життя".

Учні 5-7 класів взяли участь у виставці поробок з природного матеріалу «Осіння феєрія». Даний захід проводився для прищеплення дітям естетичного сприйняття природи, бережливого ставлення до навколишнього середовища. Найкреативнішими було визнано роботи таких учнів: Чухно А. (5-Б клас), Мартинюк О., Наумець О. (6-Г клас), Гайдай А., Калитко В., Новікової Т. (5-В клас), Радованої А. (5-Г клас).

Для учнів 5-А класу учитель природознавства Іщук Н.М. провела урок-вікторину «Природознавча мозаїка», метою якого було поглибити знання учнів про природу рідного краю, прищемити бережливе ставлення до природи, розвинути логічне мислення та кмітливість. Учні взяли участь у різноманітних конкурсах, виконували цікаві завдання. Найкращими та найстараннішими учасниками уроку-вікторини стали такі учні: Ціхановський В., Варчук Є., Ковальчук М., Чушак-Соломко К.

Для учнів 5-Б та 5-Г класів учитель природознавства Борівська М.М. провела інтелектуальну гру «Розумники та розумниці». Найкреативнішими учасниками були такі учні: Чухно А., Ліфанчук С., Лукіянчук П. (5-Б клас), Гончар М., Мандренко М. (5-Г клас).

Ігрове ток-шок «Збережемо нашу планету»  було проведено ученицями 11-А класу для учнів 5-В класу. Учні розповідали про загрозливий стан довкілля на території України  та рідного краю.

28.11.2020 | Aдмін