«Ми – молоді весняні квіти, голодні, босі і роздіті…»

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра жертв. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них. Напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів та Всеукраїнської акції «Запали свічу пам’яті» у Калинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2-гімназії відбулась година пам’яті і скорботи «Ми – молоді весняні квіти, голодні, босі і роздіті…», проведена для учнів 7-их класів.

Метою заходу стало виховання людяності та вміння співпереживати, виховувати патріотів своєї держави, ознайомити учнів із трагічним минулим нашого народу, навчити дітей цінувати хліб, бережно ставитися до історії своєї країни та розвивати вміння аналізувати, узагальнювати і систематизувати. Ця виховна година запам’яталась усім завдяки емоціям суму, жалю і співпереживання, які відчувалися у кожному слові і русі її учасників. Пройдуть роки, минуть десятиліття, а трагедія 1932-1933 років хвилюватиме серця людей. Вона завжди буде об’єднувати всіх живих одним спогадом, одним сумом, однією надією.

13.12.2020 | Aдмін