Головна » Новини

Калинівка:

Новини

Конкурс «Український сувенір»

     Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проводив щорічну  Всеукраїнську виставку-конкурс “Український сувенір”.

Учениця 6-В класу Вільгота Анна брала в ньому участь і зайняла І місце у міському етапі, І місце в обласному етапі і ІІІ місце за творчу роботу «Кухонна дощечка «В ніч на Купала» (78 балів).

№ 24 від 15.03.2021 р. Про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір»

 

25.05.2021 | Aдмін | Читати далі

Конкурс «Вітрила мрії»

       У квітні 2021 року учениці 8-х класів під керівництвом вчителя трудового навчання Колосунової Т.І. брали участь у першій учнівській міжрегіональній онлайн виставці-конкурсі "Вітрила мрії" у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" та стали призерами:

Ворнік Юліана (8-А) – І місце

Гуменчук Вікторія (8-Б) – ІІ місце

Білоус Віола (8-А) – ІІІ місце.

28 травня вони запрошені на нагородження для одержання цінних подарунків від організаторів конкурсу:

- ВИЩЕ ХУДОЖНЄ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 5

м. Вінниця

- ФОНД ІМЕНІ ЕБЕРГАРДА ШЬОКА (Eberhard Schöck Stiftung / Baden-Baden / Deutschland) Німеччина

- ГО ФОНД ПІДТРИМКИ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ м. Київ

 

25.05.2021 | Aдмін | Читати далі

Всесвітній день Землі

   До Всесвітнього дня Землі учні 3-В класу Висадили  підсніжники і ряст на території школи.

   

 

25.05.2021 | Aдмін | Читати далі

Гра по-новому, навчання по-іншому.

31 березня 2021 року відбулася онлайн-зустріч у рамках ініціативи "Play mate" закладів - партнерів спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №106 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва та Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2-гімназії Вінницької області. Педагоги презентували роботу закладів, представили команди, прийняли рішення щодо участі у спільному проєкті. Зустріч нового формату. Комунікації наживо. Освітній процес, у центрі якого - дитина.

24.05.2021 | Aдмін | Читати далі

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ "Книга - єднає країну"! 📖📖📖📚📚📚📚📖📖📖📖

📖 КНИГА єднає КРАЇНУ! 🇺🇦 — під таким обнадійливим гаслом дитячі бібліотеки України об’єднують у КОЛО ЧИТАННЯ читачів — учасників Всеукраїнського тижня дитячого читання-2021, який проходить з 23 березня по 2 квітня! Учні КЗ "Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #2-гімназія" не залишились осторонь цієї події та прийняли участь у Всеукраїнській акції «Книга єднає країну!». Книга - це джерело знань!!! Тому, КНИЖКИ читайте та успіху досягайте! І жодні карантинні обмеження не стануть Вам на заваді, тому що для читання — завжди ЗЕЛЕНА зона! 📗📚📗📚

27.04.2021 | Aдмін | Читати далі

Всесвітній день води

2️⃣2️⃣ березня в усьому світі щороку відзначається #Всесвітній_день_води або #Всесвітній_день_водних_ресурсів. Його запровадила Генеральна Асамблея ООН в 1993 році. У цей день в різних країнах проводять заходи, присвячені підвищенню інформованості громадськості стосовно важливості збереження та освоєння водних ресурсів.
У рамках цього дня, учні КЗ "Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів #2-гімназія" теж вирішили приєднатися до цих заходів та підготували інформаційну кампанію.
Метою заходу є привернення уваги до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання.
💧💧💧💧💧💧💧💧💧 🌊🌊🌊🌊🌊🌊

27.04.2021 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 «4» 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Всього новин: 112