Головна » Новини

Калинівка:

Новини

Навчання в умовах карантину

Навчання в школах в умовах карантину відповідно до рекомендацій Головного  державного санітарного лікаря України.
Сьогодні Міністерство охорони здоров'я України оприлюднив Постанову Головного державного санітарного лікаря щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти. Тимчасові рекомендації розроблено для закладів позашкілля, загальної середньої, фахової передвищої освіти, профтехів і вишів.

 

03.08.2020 | Aдмін | Читати далі

День захисту дітей

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

       Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини.  Учні Калинівської ЗОШ 1-3 ступені #2-гімназії під керівництвом соціального педагога школи Волкернюк А.О. створили флешмоб  #маюправона , у якому школярі розповіли про свої права, і тим самим показали, які права має кожна дитина.

- Надіємось, що після цього флешмобу усі згадають ці права та будуть їх дотримуватись, - каже учасниця флешмобу Сандригось Наталія.

 Також пропонуємо приєднатись до нашого флешмобу! Публікуйте свої фото/відео з малюнками-поясненнями прав та ставте хештег #маюправона в інстаграмі та фейсбуці.

А усім діткам ми бажаємо міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!

 

01.06.2020 | Aдмін | Читати далі

Останній дзвінок

Дорогі учні, вчителі та батьки! Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!
Цей навчальний рік був для нас доволі важким, але, і цікавим, і пізнавальним також. Цього року ми вперше святкуємо в онлайн-режимі. Вперше оцінки учням було виставлено дистанційно. Проте ми змогли пройти усі перешкоди і успішно перейти фінішну пряму.
Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками.
Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
 Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!
З повагою директор школи-гімназії
Ілуєва Олена Станіславівна

 

 

01.06.2020 | Aдмін | Читати далі

Нарада адміністрації

27 травня відбулась нарада адміністрації з питань організованого завершення навчального року та проведення останнього дзвоника в онлайн-режимі.

 

01.06.2020 | Aдмін | Читати далі

Нарада адміністрації

22 травня відбулась нарада адміністрації з питань:

- визначення навчального навантаження учителів школи-гімназії на 2020-2021 н.р.

- організації роботи адміністрації школи щодо здійснення контролю за виконанням навчальних програм.

 

26.05.2020 | Aдмін | Читати далі

Нарада

19 травня 2020 р. відбулась нарада адміністрації в режимі онлайн. Розглядались питання:

- про завершення навчального року в 11-х класах та організацію проведення консультацій. Стан підготовки випускників до складання ДПА у формі ЗНО. Термін перевірки журналів 11-х класів з 29.05. по 2.06.

- про проходження курсової перепідготовки педагогічних працівників на базі КВНЗ ВАНО до 29.05 та здійснення самоосвітньої діяльності вчителя в онлайн-режимі на різних навчальних платформах з фіксацією результатів на сайті школи-гімназії.

 

20.05.2020 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 «11» 12 13 14 15 16 17 18 19
Всього новин: 111