ЗНО

Лист МОН України №1/9-338 «Щодо реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року»

Пробне ЗНО з української мови та літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших предметів – 17 червня 2020 року. Правила проведення.

План заходів щодо підготовки учнів школи-гімназії до ЗНО-2020

Здійснення психологічного супроводу та підтримки учнів при підготовці до ЗНО

Результати ЗНО 2019 рік
Результати ЗНО 2018 рік
Результати ЗНО 2017 рік

Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти

Додаткова сесія ЗНО цьогоріч набуває особливо важливого значення. Саме тому дається більше часу та можливостей зареєструватися на неї – додатковий період реєстрації триває з 25 травня до 9 червня. Більш докладно можна прочитати на сайті МОН та в наказі УЦОЯО.

Формат і процедура проведення ЗНО у 2020 році не зміняться. За правилами, під час складання ЗНО в аудиторії перебуває максимум 15 учасників та 2 інструктори.  Обов’язковою є дистанція 1,5 метри між учасниками в аудиторії. Без змін залишаться кількість тестів та їхній зміст.

Усі учасники ЗНО та інструктори будуть забезпечені засобами індивідуального захисту та антисептиками. Приміщення будуть провітрювати та дезінфікувати.

Більш докладно можна ознайомитись тут: bit.ly/3bQOz7n

Нагадуємо, що вся інформація про зміни в освіті через карантин збирається та постійно оновлюється на спеціальному сайті – mon-covid19.info