Головна » Новини

Калинівка:

Новини

Виставка виробів

13 травня вчителем Колосуновою Т.І. була проведена виставка виробів учениць школи -гімназії, які вони виконали під час виконання творчих проєктів на уроках трудового навчання.

27.05.2021 | Aдмін | Читати далі

День вишиванки 2021

КЗ "Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #2-гімназія" традиційно долучається до відзначення Всесвітнього дня вишиванки!
🇺🇦🌻
Це свято – не офіційне і доволі молоде, але без сумніву – вже точно одне з найбільш шанованих українцями у всьому світі. Що й не дивно, адже в цей день кожен з нас має чудову нагоду одягнути улюблену вишиванку та зробити звичайний будній день більш урочистим і яскравим.
Однак вишиванка – це не просто красивий та барвистий національний одяг українців. Вона здавна вважається оберегом від усього лихого, є символом життєвої сили та міцного здоров’я, несе у собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.
Тож щиро вітаємо усіх з цим чудовим та світлим святом! Бажаємо кожному міцного здоров’я, добра, злагоди та миру!
 
26.05.2021 | Aдмін | Читати далі

День пам’яті та примирення

У величний День пам’яті та примирення, День Перемоги, учнівський та педагогічний колективи КЗ "Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #2-гімназія" згадують про страшні події Другої світової війни, про великий подвиг і трагедію нашого народу. 😢😢😢
Багато років минуло з часів Другої світової війни, виросли нові покоління, але пам'ять про війну залишиться в наших серцях, бо неможливо забути біль і страждання, що випали на долю наших дідів і прадідів. Їх подвиг в ім'я майбутнього не забудеться ніколи!!! 😢😢😢😢

 

 

26.05.2021 | Aдмін | Читати далі

Вітаємо переможців!!!

      У Калинівці на стадіоні ДЮСШ «Авангард» відбувся І етап Спартакіади серед допризовної молоді, у якому змагалися збірні команди закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Калинівської міської територіальної громади. Юнаки виборювали першість у п’ятьох видах військово-спортивного багатоборства: біг на 100 та 500 метрів, підтягування на перекладині, метання гранати Ф-1 на дальність та влучність у стрільбі з пневматичної гвинтівки. 

      За сумою балів усіх учасників з усіх видів змагань перемогу здобула команда Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії, яку нагородили грамотою та кубком переможця І етапу Спартакіади серед допризовної молоді.       

 

26.05.2021 | Aдмін | Читати далі

Ми пам’ятаємо...

35 років тому Україна і весь світ здригнувся від слова,, Чорнобиль'' та й досі він нагадує про себе. Минуть ще роки й десятиліття, а цей трагічний день усе одно хвилюватиме людей. Чорне лихоліття залишиться навіки в пам'яті тих, хто пройшов Чорнобиль. Наш земний уклін, наша довічна вдячність усім, хто взяв участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, відроджував і продовжує повертати до життя обпалену радіацією землю.
Священна пам'ять про всенародний подвиг ніколи не зітреться зі сторінок історії

 

26.05.2021 | Aдмін | Читати далі

Конкурс «Український сувенір»

     Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проводив щорічну  Всеукраїнську виставку-конкурс “Український сувенір”.

Учениця 6-В класу Вільгота Анна брала в ньому участь і зайняла І місце у міському етапі, І місце в обласному етапі і ІІІ місце за творчу роботу «Кухонна дощечка «В ніч на Купала» (78 балів).

№ 24 від 15.03.2021 р. Про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір»

 

25.05.2021 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 «3» 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Всього новин: 111