"16 днів проти насильства"

Будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав. Так, в Калинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2-гімназії продовжується робота з формування учнівської свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства в ході Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Соціально-психологічною службою з учнями 4 –х класів проведено тренінгове заняття «Будьмо толерантними!» під гаслом «Ми – різні, але ми – рівні!», метою якого було сформувати толерантні стосунки між учнями та сприяти зближенню й усвідомленню своєї ролі в колективі.
В ході тренінгу цікаво пройшла арт – терапевтична гра «Витинанка». Ціллю гри є сприяння формуванню позитивної самооцінки та розуміння унікальності кожної дитини.

13.12.2020 | Aдмін