Головна » Новини

Калинівка:

Новини

«Мамина хустка - оберег родини»

В День української хустки, який відзначається 7 грудня, у Калинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2-гімназії проведено чимало різноманітних акцій, флешмобів, заходів, до яких долучились поціновувачі справжніх українських традицій.
Так, учитель образотворчого мистецтва Валентина Катрич організувала захід для учнів 9 класів «Мамина хустка - оберег родини», метою якого є визначити обрядове значення української хустки, практично надати загальне поняття візерунка й орнаменту; вчити спрощувати форми рослинного світу під час створення орнаменту на хустці; розвивати вміння бачити багатство кольорів і форм у навколишньому світі; виховувати почуття пошани до жінки та матері, інтерес до звичаїв і традицій українського народу, бажання зберігати духовні надбання та використовувати їх у повсякденному житті.
13.12.2020 | Aдмін | Читати далі

День української хустки

7 грудня відзначають День української хустки.
З цієї нагоди стартував флешмоб «Зроби фото з хусткою», під час якого кожна жінка прикрасить себе автентичним аксесуаром та продемонструє багатовікову красу української жінки.
Учні та учителі Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2-гімназії вирішили теж приєднатися до цієї акції, а що у них вийшло - дивіться далі.
13.12.2020 | Aдмін | Читати далі

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

Безпека – це базова потреба кожної людини. Навчальний заклад створює безпечні та нешкідливі умови розвитку, виховання та навчання учнів, сприяє збереженню та зміцненню здоров’я, формує у дітей основи здорового способу життя. У ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії з 26 листопада по 02 грудня 2020 року відбувся Тиждень знань безпеки життєдіяльності. У рамках Тижня було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які організували та провели класні керівники та учні старших класів під керівництвом вчителя основ здоров’я.

 

 

13.12.2020 | Aдмін | Читати далі

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Щороку, 1 грудня, відповідно до рішень Всесвітньої організації охорони здоров’я та Генеральної Асамблеї ООН, прийнятих у 1988 році, Україна разом з міжнародною спільнотою традиційно відзначає Всесвітній день боротьби із СНІДом. За даними експертів наша країна посідає перше місце в Європі за темпами поширення цієї смертельно небезпечної недуги.

Сьогодні учнями та соціально-психологічною службою Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2-гімназії організовано та проведено низку заходів, а саме: вуличну інформаційно-просвітницьку акцію «Цінуй життя», інформаційну кампанію «СНІД – чума ХХІ століття», відео-лекторій «1 грудня – Всесвітній День боротьби зі СНІДом», медіа-презентацію «Цінуй своє життя», конкурс малюнків та плакатів, оформлено інформаційний стенд.

13.12.2020 | Aдмін | Читати далі

Виховна година:

 «Без болю не згадати страшні муки і переживання українського народу в 1932-1933 роках. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть переда­вати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, які залишили життя земне у пекельних муках.»

Такими словами  розпочалася  спільна виховна година  у 9-А і 5-Г класах, яку підготували і провели класні керівники Мушенко Валентина Сергіївна і Борівська Марина Мар’янівна. Під час заходу учні 9-го класу пригадали трагічні сторінки з історії України і познайомили з ними молодших школярів. Усі переглянули фільм і ще раз переконалися у жорстокості і безжальності  радянської влади.

 

13.12.2020 | Aдмін | Читати далі

День пам'яті жертв голодоморів. Пам'ятаємо...

13.12.2020 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 «8» 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Всього новин: 111