Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Щороку, 1 грудня, відповідно до рішень Всесвітньої організації охорони здоров’я та Генеральної Асамблеї ООН, прийнятих у 1988 році, Україна разом з міжнародною спільнотою традиційно відзначає Всесвітній день боротьби із СНІДом. За даними експертів наша країна посідає перше місце в Європі за темпами поширення цієї смертельно небезпечної недуги.

Сьогодні учнями та соціально-психологічною службою Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2-гімназії організовано та проведено низку заходів, а саме: вуличну інформаційно-просвітницьку акцію «Цінуй життя», інформаційну кампанію «СНІД – чума ХХІ століття», відео-лекторій «1 грудня – Всесвітній День боротьби зі СНІДом», медіа-презентацію «Цінуй своє життя», конкурс малюнків та плакатів, оформлено інформаційний стенд.

Мета заходів – пропаганда здорового способу життя, підвищення поінформованості з питань профілактики захворювань ВІЛ/СНІДу та захворювань, які передаються статевим шляхом.
Заходи, проведені у класах, були продумані, повчальні і різноманітні, враховували категорію дітей та їх вікові особливості, а головне – всі вони були об'єднані гаслом «Залишайся на лінії життя!»

13.12.2020 | Aдмін