Головна » Новини

Калинівка:

Новини

Олімпійський урок

23 вересня вчителі фізичного виховання Гейхман О.П. та Дешева Г.П.  провели олімпійський урок з учнями 6-их класів на тему : "Веселі олімпійські старти", а також Гейхман О.П. у 9-А класі провела олімпійський урок на тему "Олімпійське золото України".

17.10.2021 | Aдмін | Читати далі

Олімпійський тиждень

З 06.09.2021р. по 10.09.2021р. пройшов олімпійський тиждень, в рамках якого проведено ряд цікавих заходів для учнів школи.

17.10.2021 | Aдмін | Читати далі

Батьківські збори

10 серпня у нашій школі відбулися батьківські збори майбутніх першокласників.

11.08.2021 | Aдмін | Читати далі

ТУТ ПОЧИНАЛАСЬ НУШ...

У зв’язку з підсумками пілоту Нової української школи у початковій школі Міністерством освіти і науки України для усіх пілотних шкіл виготовилено подарункові таблички "Тут починалась НУШ"

19.06.2021 | Aдмін | Читати далі

LEADFEST: НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА В ДІЇ

17 червня 2021 року відбувся LEADFEST: Нова українська школа в дії обласний форум початкової освіти "Підсумки пілотування в початковій школі Вінниччини". Команда Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназії була представлена у такому складі: Мовчан І.М. - заступник директора з навчально-виховної роботи; Безугла Т.Г. - вчительпілотного класу; Веселюк Ю.В. - вчитель пілотного класу; Таліманчук В.М. - класний керівник пілотного 5 класу, вчитель англійської мови; Дичук І.О. - класний керівник пілотного 5 класу, вчитель математики.

19.06.2021 | Aдмін | Читати далі

Привітання директора Ілуєвої Олени Станіславівни

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!
Від щирого серця вітаю вас зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.
Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших наших учнів: взято першу сходинку на шляху пізнання.
Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник, як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаю вам знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України!
Дорогі випускники! По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя. Вони раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов та підтримку. Я бажаю вам міцного здоров'я, сили та наснаги, адже ви надаєте своїм дітям підтримку та віру у завтрашній день.
Шановні вчителі, дякую вам за вашу самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаю вам життєвих сил і натхнення. Щиро зичу, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!
На завершення свого виступу хочу ще раз побажати школярам гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети, гарно здати ЗНО та вступити у вищий навчальний заклад вашої мрії.
Зичу усім вам добра й благополуччя, доброго здоров’я і миру у вашому домі.
Директор школи-гімназії Олена Ілуєва

 

27.05.2021 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 «2» 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Всього новин: 111