Головна » Новини

Калинівка:

Новини

День пам'яті жертв голодоморів. Пам'ятаємо...

13.12.2020 | Aдмін | Читати далі

«Ми – молоді весняні квіти, голодні, босі і роздіті…»

 

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра жертв. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них. Напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів та Всеукраїнської акції «Запали свічу пам’яті» у Калинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2-гімназії відбулась година пам’яті і скорботи «Ми – молоді весняні квіти, голодні, босі і роздіті…», проведена для учнів 7-их класів.

 

 

13.12.2020 | Aдмін | Читати далі

"16 днів проти насильства"

 

Будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав. Так, в Калинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2-гімназії продовжується робота з формування учнівської свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства в ході Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

 

 

13.12.2020 | Aдмін | Читати далі

День природознавства

 

3 листопада 2020 р. у Калинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2-гімназії відбувся День природознавства. Девізом проведення стали слова П. І. Чайковського "Природу потрібно берегти, як ми бережемо саме життя". 

 

 

28.11.2020 | Aдмін | Читати далі

"Всеукраїнський урок доброти"

5 жовтня 2020 р. у Калинівській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів №2 - гімназії відповідно до плану роботи методичного об'єднання вчителів природничих дисциплін школи - гімназії було проведено ІІІ Всеукраїнський урок доброти, в якому йшлось про гуманне та відповідальне ставлення до творин, присвячений всеукраїнському дню захисту тварин, який відзначається 4 жовтня. Захід організували вчителі біології Мушенко В. С. та Борівська М. М.. Урок провели учениці 10 - А класу - Воронюк Ю., Карак Л., Варчук Л., Шевчук Є., та учениці 9 - А класу Котяш Ю., Нетлюх І.

Захід було проведено з метою покращення ситуації безвідповідального та жорстокого ставлення до тварин, що склалася сьогодні в Україні та з метою реалізації ст. 6 Закону України " Про захист тварин від жорстокого поводження за ініціативи БО " БФ "Щаслива Лапа".

11.10.2020 | Aдмін | Читати далі

«Побачив? Прибери! Передай іншому!»

24 вересня, до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» в Україні (міжнародний рух «Let’s Do It World») учні 10-Б та 10-В класів Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії взяли участь у еко-челенджі «Побачив? Прибери! Передай іншому!».
Вони прибрали від сміття узбіччя траси Могилів-Подільський-Київ (8 км), що знаходиться на території Медвідського лісництва. Варто зазначити, що у школі-гімназії уже понад 15 років існує шкільне лісництво, якого немає в жодній школі міста. Члени цього лісництва уже багато років співпрацюють з Медвідським лісництвом та беруть участь у різноманітних акціях: "Майбутнє лісу у твоїх руках", "Ліси для нащадків", "Чисті узбіччя" та багато інших. Учні та вчителі школи-гімназії передають еко-челендж іншим школам міста. Приєднуйтесь!

 

27.09.2020 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 «9» 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Всього новин: 112