Головна » Зарахування до закладу освіти

Калинівка:

Зарахування до закладу освіти

Правила зарахування учнів до 1-го класу  

 Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №367 від 16.04.2018 р. "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти", листа Міністерства освіти і науки України №1/9-227 від 05.04.2019 р. "Щодо прийому дітей до перших класів у 2019 році" інформуємо,що для зарахування до 1 класу необхідно подати заяву одного із батьків дитини, подану особисто (з пред'явленням документа, що посвідчує особу заявника) за зразком згідно з Додатком 1.

До заяви додаються:

1. Копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа);

2. Оригінал або копія медичної довідки з формою первинної облікової документації №0861-1/0 "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду", затвердженою наказом міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року №682, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за №794/18089 

Додаток 1

Організація прийому дітей до першого класу

ОГОЛОШЕННЯ

З метою реалізації права кожного на доступ до електронних публічних послуг та інших послуг, звернення до органів виконавчої влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій (зокрема відповідно до Закону України «Про звернення громадян»), благодійної (волонтерської) діяльності, отримання інформації з національних електронних інформаційних ресурсів, інших інформаційно-комунікаційних систем, яка необхідна для надання послуг, а також для проведення моніторингу та оцінки якості послуг  створено Єдиний державний вебпортал електронних послуг (Портал Дія). Положення про Єдиний державний вебпортал електронних послуг, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 (зі змінами) (далі - Положення № 1137).

У мобільному додатку Порталу Дія (Дія) користувачі можуть отримати доступ до: паспорту громадянина України (у формі ID-картки), паспорта громадянина України для виїзду за кордон, єДокументу, реєстраційного номеру облікової картки платника податків, посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, страхового полісу транспортного засобу, свідоцтва про народження, пенсійного посвідчення, довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, посвідки на тимчасове та постійне проживання, студентського квитка та COVID-сертифікату.

Мінцифри розроблено сценарії інтеграції Порталу Дія в інформаційні системи закладів, де є необхідність перевірки дійсності документів, отримання копій документів, які посвідчують особу здійснення авторизації або підписання документів.

З метою забезпечення виконання положень нормативно-правових актів щодо подання і застосування відповідних електронних документів з 16.11.2023 року ліцей №2 Калинівської міської ради Вінницької області приймає документи в електронній формі за допомогою Порталу Дія і перевіряє дійсність документів за сценарієм Дія-Дія.

Відповідальна особа  Писанко Наталя Петрівна  тел.+380679147463 

 

Список учнів, зарахованих до 1-го класу навчального закладу