Всеукраїнський тиждень права

Щорічно, починаючи з 2008р., в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008р. №1149, що завжди включає 10 грудня.
Протягом 4-11 грудня в Калинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2-гімназії проходили заходи в рамках Всеукраїнського тижня права.

Так, у рамках тижня правових знань, були проведені заходи, які спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій.
Було проведено низку заходів для учнів 9-11 класів, таких як: виставка стіннівок, конкурс малюнків "Право очима дітей", електронна презентація "Ні насиллю!", зустріч із представником ювенальної превенції, капітаном поліції Паламарчук Л.В. та дільничним офіцером поліції Тодорук В.В., які провели бесіду "Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх. Вік кримінальної відповідальності",  правовий брейн-ринг «Знай свої права», інформаційну кампанію «Конвенція ООН про права дитини», соціальну бесіду «Права і обов’язки дитини» та диспут «Права дитини», «Права дитини в Україні», «Гендерна політика».

20.12.2020 | Aдмін