Тиждень знань безпеки життєдіяльності

Безпека – це базова потреба кожної людини. Навчальний заклад створює безпечні та нешкідливі умови розвитку, виховання та навчання учнів, сприяє збереженню та зміцненню здоров’я, формує у дітей основи здорового способу життя. У ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії з 26 листопада по 02 грудня 2020 року відбувся Тиждень знань безпеки життєдіяльності. У рамках Тижня було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які організували та провели класні керівники та учні старших класів під керівництвом вчителя основ здоров’я.

Найбільш цікавими були такі заходи: практична конференція з теми «Безпека щоденного життя» у  7-Б класі ( кл. керівник Ткачук А.Б.) та 11-А класі (кл. керівник Таліманчук В.М.), вікторина «Моя безпека – запорука мого життя» у 9-В класі(кл. керівник Власова І.В.), веб-квест «Безпека в житті – життя в безпеці» у 6-Г класі(кл. керівник Колосунова Т.І.), бесіда-інструктаж «Поведінка в НС» у 8-А класі (кл. керівник Домбровська Л.П.), бесіда «Правила безпечної поведінки на дорозі» у 6-А класі(кл. керівник Харченко О.П.), прес-конференція з елементами практичних завдань «Безпечна поведінка – запорука здорового та щасливого життя» у 7-А класі(кл. керівник Іщук Н.М.). Учні 11-Б класу під керівництвом кл. керівника Димнич М.В. провели цікавий захід «Безпечна поведінка – запорука щасливого життя» з учнями 5-Б класу. Також ними було створено методичний посібник для учнів, батьків та вчителів з безпеки життєдіяльності. Дуже змістовною виявилась практична конференція, яку підготували учні 11-А класу. Цей захід вони провели для учнів 7-9 класів з метою просвітницької роботи щодо здорового способу життя.

13.12.2020 | Aдмін