«Мамина хустка - оберег родини»

В День української хустки, який відзначається 7 грудня, у Калинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2-гімназії проведено чимало різноманітних акцій, флешмобів, заходів, до яких долучились поціновувачі справжніх українських традицій.
Так, учитель образотворчого мистецтва Валентина Катрич організувала захід для учнів 9 класів «Мамина хустка - оберег родини», метою якого є визначити обрядове значення української хустки, практично надати загальне поняття візерунка й орнаменту; вчити спрощувати форми рослинного світу під час створення орнаменту на хустці; розвивати вміння бачити багатство кольорів і форм у навколишньому світі; виховувати почуття пошани до жінки та матері, інтерес до звичаїв і традицій українського народу, бажання зберігати духовні надбання та використовувати їх у повсякденному житті.

Продовження тексту новини

13.12.2020 | Aдмін