Пам'ятаємо Героїв Небесної Сотні...

Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Її події змінили всіх нас.У День Героїв Небесної Сотні ми віддаємо шану тим, хто пожертвував найціннішим – життям - заради того, щоб кожен наш новий день був сповнений свободи, надії та світла.

Тиха акція “Ангели пам‘яті” вшанування Героїв Небесної Сотні, ініційована “Територією А” восьмий раз відбулась по усіх куточках України. Учні нашої школи теж брали участь у цій акції, виготовили паперових білих ангелів та традиційно розвісили їх на деревах біля школи та стендів пам’яті. До речі, дана акція відбувається водночас у всіх великих містах, містечках, селах України . До ініціативи долучаються амбасади та українська діаспора США, Франції, Угорщини, Бельгії, Польщі, Канади, Греції, Туреччини, Кіпру, Латвії, ПАР.

Герої не вмирають, допоки вони лишаються в наших серцях і душах.

23.02.2021 | Aдмін