День цікавої хімії

Для зацікавленості учнів у вивченні хімії було проведено позакласні заходи "День цікавої хімії" у різних класах нашої школи. Протягом 17-18 грудня у школі учні проводили екперементи на уроках хімії .

Учні 9-Г класу досліджували, які чинники впливають на швидкість хімічної реакції. Метою дослідів було сформувати уявлення про швидкість хімічних реакцій; розвинути логічне та образне мислення, а також виховати активну життєву позицію. Найактивнішими виявилися : Орлюк Аліна, Сульжук Вікторія, Пятківська Вероніка, Лашевич Антон, Мушенко Юлія, Мардар Валерія, Кучевська Вікторія.
У 8-х класах було проведено експеременти, де учні досліджували властивості хімічних речовин. Всі активно брали участь у проведені дослідів.

20.12.2020 | Aдмін