Головна » Новини

Новини

Привітання директора Ілуєвої Олени Станіславівни

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!
Від щирого серця вітаю вас зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.
Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших наших учнів: взято першу сходинку на шляху пізнання.
Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник, як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаю вам знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України!
Дорогі випускники! По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя. Вони раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов та підтримку. Я бажаю вам міцного здоров'я, сили та наснаги, адже ви надаєте своїм дітям підтримку та віру у завтрашній день.
Шановні вчителі, дякую вам за вашу самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаю вам життєвих сил і натхнення. Щиро зичу, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!
На завершення свого виступу хочу ще раз побажати школярам гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети, гарно здати ЗНО та вступити у вищий навчальний заклад вашої мрії.
Зичу усім вам добра й благополуччя, доброго здоров’я і миру у вашому домі.
Директор школи-гімназії Олена Ілуєва

 Продовження тексту новини27.05.2021 | Aдмін

Вернутись назад