LEADFEST: НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА В ДІЇ

17 червня 2021 року відбувся LEADFEST: Нова українська школа в дії обласний форум початкової освіти "Підсумки пілотування в початковій школі Вінниччини". Команда Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназії була представлена у такому складі: Мовчан І.М. - заступник директора з навчально-виховної роботи; Безугла Т.Г. - вчительпілотного класу; Веселюк Ю.В. - вчитель пілотного класу; Таліманчук В.М. - класний керівник пілотного 5 класу, вчитель англійської мови; Дичук І.О. - класний керівник пілотного 5 класу, вчитель математики.

Учасники форуму переглянули відеовернісаж "Хроніки пілотування: від перших кроків до перших досягнень". Цікавим був тематичний блок форуму для "Творчо-художніх". Ініціативні групи педагогів представили у вигляді малюнків свої емоції на початку і в кінці пілотування, а також емоції вчителів, які розпочнуть свою роботу в 5 (пілотних) класах. Аналізуючи практичний аспект пілотування в початковій школі, вчителі були учасниками інтерв’ю, під час якого проєктні команди презентували свої відкриття і виклики, розкривалисекрети партнерських стосунків з батьками, давали поради і побажання колегам, які працюватимуть у 5 класі.

Особливим акордом свята було FEST ВШАНУВАННЯ (відзначення педагогічних працівників-учасників експерименту "Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової освіти"). Усіх педагогічних працівників-учасників експерименту було відзначено Грамотами Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації. Вчителі пілотники Безугла Т.Г., Веселюк Ю.В. одержали також почесне звання "Методист-кореспондент" КЗВО Вінницька академія безперервної освіти.

Ми - команда! "...За час упровадження експерименту в команді вчителів пілотних класів сформувалась атмосфера творчої співпраці!.."

19.06.2021 | Aдмін