День партизанської слави

22 вересня, в День партизанської слави, учні та вчителі Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2-гімназії відвідали пам’ятник партизанам.
Біля меморіалу для школярів було проведено урок пам’яті «А пам'ять буде жити вічно…». Із захопленням та трепотом у серці усі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятника.
День партизанської слави - це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі. Цей день був призначений офіційним державним святом. Свято покликане висловити всенародну повагу до всіх захисників Батьківщини, які в роки Другої світової війни боролися за свободу і мир у глибокому тилу, часто в оточенні ворожих військ, не шкодуючи власного життя.

26.09.2020 | Aдмін