«Побачив? Прибери! Передай іншому!»

24 вересня, до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» в Україні (міжнародний рух «Let’s Do It World») учні 10-Б та 10-В класів Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії взяли участь у еко-челенджі «Побачив? Прибери! Передай іншому!».
Вони прибрали від сміття узбіччя траси Могилів-Подільський-Київ (8 км), що знаходиться на території Медвідського лісництва. Варто зазначити, що у школі-гімназії уже понад 15 років існує шкільне лісництво, якого немає в жодній школі міста. Члени цього лісництва уже багато років співпрацюють з Медвідським лісництвом та беруть участь у різноманітних акціях: "Майбутнє лісу у твоїх руках", "Ліси для нащадків", "Чисті узбіччя" та багато інших. Учні та вчителі школи-гімназії передають еко-челендж іншим школам міста. Приєднуйтесь!

27.09.2020 | Aдмін