ДЕНЬ ПРИРОДОЗНАВСТВА

Неможливо уявити собі життя сучасної людини без лісів. Та в найбільшій небезпеці - молоді деревця ялини та сосни, які масово вирубуються в передноворічний період. Тому з метою підвищення екологічної культури, виховання гармонійно розвинутої особистості школяра, дбайливого ставлення до природи, розвитку творчих здібностей у дітей було проведено  конкурс новорічних композицій "Екологічна ялинка" в рамках акції "Збережемо ялинку!".

Учні школи взяли активну участь у конкурсі-виставці малюнків на тему "Бережи природу"(5-7 класи) та конкурсі стіннівок "Неси добро у світ природи"(8-11 класи)

Учні 6-А та 6-Б класів мали змогу використати свої теоретичні знання на практиці, адже стали активними учасниками природознавчої гри "Хто зверху?"

25.01.2020 | Aдмін