День захисту дітей

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини.  Учні Калинівської ЗОШ 1-3 ступені #2-гімназії під керівництвом соціального педагога школи Волкернюк А.О. створили флешмоб  #маюправона , у якому школярі розповіли про свої права, і тим самим показали, які права має кожна дитина.

- Надіємось, що після цього флешмобу усі згадають ці права та будуть їх дотримуватись, - каже учасниця флешмобу Сандригось Наталія.

Також пропонуємо приєднатись до нашого флешмобу! Публікуйте свої фото/відео з малюнками-поясненнями прав та ставте хештег #маюправона в інстаграмі та фейсбуці.

А усім діткам ми бажаємо міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!

Продовження тексту новини

01.06.2020 | Aдмін