"Ручне письмо"

4 березня 2020 року о 12 год в молодіжному центрі "Квадрат" проходив культурологічний кіномистецький захід "Ручне письмо", започаткований КЗЦКК "Кіно - Поділля". На ньому було проведено майстер-клас з каліграфічного письма різними інструментами  та техніками.

Захід охоплював аудиторію близько 200 осіб: студенти медичного та педагогічного університетів, Вінницького будівельного коледжу, учні шкіл №2, 16 м. Вінниці та студенти профтехучилища ювелірного відділення заводу "Кристал".

Інформаційна підтримка ТРК "Вінниччина" та ТРК "Україна", Вінницький Державний архів.

Мета заходу: зацікавити молодь (14+) традиціями ручного письма, привернути до нього увагу; ознайомити з різними видами інструментів та технік ручного письма; продемонструвати зв’язок історичних артефактів з сучасністю.

Захід передбачає продовження майстер-класів у різних регіонах, бо претендує на Всеукраїнський рівень.

13.03.2020 | Aдмін