День туризму

Всесвітній день туризму  — свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн.

Це свято завжди об’єднує різні континенти та культури.  Подорожуючи, люди пізнають світ – історію, культуру, звичаї своєї країни та інших країн. А отже, не лише відпочивають, а й збагачуються духовно. З нагоди святкування Дня туризму 28 вересня 2018року в Калинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2-гімназії  було проведено "День туризму", організований вчителем хімії Кравчук Людмилою Олександрівною та педагогом – організатором Гунько Людмилою Володимирівною. У туристичну поїздку їздили учні 11-А класу, для них було проведено різноманітні заходи: в'язання вузлів (прямий, шкотовий, провідник, подвійний провідник, вісімка); установка намету; розпалювання багаття, визначення азимуту та смуга перешкод. Дівчата та хлопці проявили підтримку, взаєморозуміння, пройнялися духом дружби і колективізму та при цьому усьому вони подолали майже 25 км. Дякуючи такому дню, діти змогли відчути себе активними туристами!

19.11.2018 | Aдмін