День Рідної мови

Сьогодні у нашій школі проведено мовний батл між учителями та учнями «Кращий знавець рідної мови», присвячений Міжнародному дню рідної мови.

Змагалися дві команди: І – команда «Юні мовознавці» - учнів-переможців мовно-літературних конкурсів, олімпіад (капітан команди Плахотнюк Єлизавета – учениця 10-В класу), ІІ – команда вчителів «Аматори», до складу якої увійшли вчителі історії, музичного мистецтва, зарубіжної літератури, англійської мови, інформатики, біології (капітан команди Колесникова Людмила Зіновіївна). Конкурсні завдання мовного батлу були такими: «Розминка», «Чарівний капелюшок», «Агов, друзі!», «Наголос: друг чи ворог», «Конкурс капітанів», «Влучне слівце», «Чорний ящик». Ведуча заходу – вчитель української мови та літератури Гук-Сатайкіна Наталя Борисівна. Підготували свято учителі української мови та літератури школи – гімназії. Емоційний настрій підсилили виступи гурту хлопців «Жайвір» та соліста-вокаліста Зінькова Дмитра. На завершення свята переможці обласного творчого конкурсу «Палітра авторського слова» зізналися в любові до рідної мови, декламуючи власну поезію. Перемогла дружба, взаємодопомога, культура спілкування і любов до рідного слова!

24.02.2020 | Aдмін