Головна » Методична робота » Публікації вчителів

Публікації вчителів

Публікації педагогічних працівників школи-гімназії

2018-2019 навчальний рік

Досвід роботи вчителів школи-гімназії з реалізації наскрізних ліній висвітлено у таких фахових виданнях:

«Географія. Краєзнавство. Туризм» видавництва «Шкільний світ» – вчитель географії Перегончук Т.О.

1. Урок у 6-му класі на тему «Географічне пізнання Землі», вересень 2018 року.

2. Бінарний урок у 8-му класі «Українська діаспора», березень 2018 року.

«Трудове навчання» видавництва «Шкільний світ» – вчитель трудового навчання КолосуноваТ.І.

1.Використання хмарних технологій під час виконання проекту "Текстильна лялька із шкарпеток", № 6 (126), червень  2018 року.

Білоус І.І.

1.Журнал «Початкова освіта» №12, червень 2018 року – Ділова гра з елементами тренінгу «Я у житті школи».

2.Журнал «Завуч» №17, вересень 2018 року – Семінар-практикум  для вчителів «Формування ціннісної орієнтації учнів».

3.Методичний посібник  «Управлінські рішення: Накази І-ІІ семестрів». Автор Білоус І.І. Бібліотека «Шкільний світ».2018 рік.

2017-2018 навчальний рік

1.Урок у 9 класі на тему «Рослинництво України», січень 2017 року.

2.Урок у 8-му класі на тему «Геоекологічна ситуація в Україні. Чорнобиль – техногенна ситуація», березень 2017 року.

3.Урок у 9 класі на тему «Україна та Європейська інтеграція», жовтень 2017 року

4.Бінарний урок у 8 класі «Українська діаспора», березень 2018 року

«Фізика» видавництва «Шкільний світ» - вчитель фізики Головата В.Й.

1.Урок у 8-му класі на тему «Прогулянка з Паскалем. Тиск твердих тіл, рідин і газів», Фізика / видавництво «Шкільний світ», № 1, січень  2018 року

2.Виховний захід – фізична кав’ярня «На гостини до Ома», Фізика / видавництво «Шкільний світ», № 12, грудень  2017 року

«Трудове навчання у школі» видавництва «Основа» - вчитель трудового навчання Колосунова Т.І.

1.Творчий проект «Чохол для окулярів», № 7, квітень  2018 року

2.Творчий проект «Нагрудник для малечі», № 9, травень  2018 року

«Трудове навчання» видавництва «Шкільний світ» – вчитель КолосуноваТ.І.

1.Урок-квест «Пригоди Рапунцель в Україні». Тема: "Технологія добору зачіски", № 11 (119), листопад  2017 року

2.Урок на тему: «Технологія виконання простої гладі», № 2 (122), лютий  2018 року

3.Участь у створенні методичного посібника «Трудове навчання. Квести 5-9 класи», видавництво «Шкільний світ», листопад, 2017

«Біологія» видавництва «Шкільний світ» – вчитель біології Мушенко В.С.

1.Проектні технології в біології (конспекти уроків 7-11-х класів), № 24, грудень 2017 року

«Математика» видавництва «Шкільний світ» - вчитель математики Білоус І.І.

1.Урок-панорама з геометрії у 9-му класі «Вектори на площині», №20, жовтень 2017 року

2.Факультативне інтегроване заняття у 9-му класі «Банки та банківська система», №20, жовтень 2017 року

3.Групова робота на уроках математики. №21, листопад 2017 року

Білоус І.І.

1.Журнал «Директор школи» №1, січень 2018 рок – фрагменти робіт переможців конкурсу «Освітній Оскар - 2017».

2.Журнал «Завуч» №1, січень 2018 року – «Відкрите засідання методичного об’єднання вчителів математичного циклу у вигляді усного журналу «Вектор».

«Соціальний педагог» видавництва «Шкільний світ» - соціальний педагог Волкернюк Г.О.

1. Година соціального педагога «Коло здоров’я та дружби». №4, квітень 2018 року.

2016-2017 навчальний рік

З метою реалізації проекту «Орбіта педагогічного досвіду» вчителі школи-гімназії ділились найбільш цікавими педагогічними знахідками на сторінках періодичних видань Всеукраїнського видавництва «Шкільний світ», зокрема :

публікації заступника директора школи-гімназії Білоус І.І., зокрема:

-газета «Завуч» №16, серпень 2016 року «Атестація педагогічних кадрів»,

-методичний посібник видавництва «Шкільний світ» на тему «Планування навчального процесу», вересень 2 016 року,

-методичний посібник видавництва «Шкільний світ» на тему «Шкільні методичні об’єднання», вересень 2 016 року,

публікації вчителя трудового навчання Колосунової Т.І.:

-«Використання можливостей прикладних програм Microsoft Office на уроках трудового навчання» / газета «Трудове навчання» № 7, липень 2016р.

-«Урок-казка «Пригоди  Попелюшки» / газета «Трудове навчання» № 10, жовтень 2016р.

публікації вчителя географії Перегончук Т.О.:

-«Урок-рольова гра «Україна і Європейський Союз»/газета «Географія, Краєзнавство. Туризм» № 9, травень 2016р.

-«Пробудження свідомості. Інтерактив на уроках географії та природознавства» / газета «Географія, Краєзнавство. Туризм» №11, червень 2016р.

-«Рослинництво в Україні» / газета «Географія, Краєзнавство. Туризм» №2, січень 2017р.

-«Геоекологічна ситуація в Україні. Чорнобиль – техногенна катастрофа» / газета «Географія, Краєзнавство. Туризм» № 5, березень 2017р.

стаття  вчителя української мови та літератури Гук-Сатайкіної Н.Б.:

-«Святині Калинівщини: Історія Олександро-Невського храму с.Пикова. Калинівське чудо. Кіровський храм Параскеви Сербської та його святині», яка опублікована Вінницьким національним педагогічним університетом ім. М.Коцюбинського у збірнику наукових статей «Виховання молоді на принципах християнської моралі».