Головна » Робота учнівського та педагогічного колективів

Робота учнівського та педагогічного колективів

Педагогічний колектив продовжує свою роботу з талановитими та обдарованими дітьми. Результатом роботи педагогічного колективу є високі досягнення учнів.

Щорічно учні школи-гімназії є активними учасниками Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін. У 2017 – 2018 н.р. 33 учні школи-гімназії вибороли 58 призових місць ( у порівнянні з 2016 – 2017 н.р., коли учні зайняли 56 місць):

І місць – 12

ІІ місць – 26

ІІІ місць – 20

Переможцями ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських

олімпіад стали такі учні:

Прізвище, ім’я учня

Місце

Прізвище, ім’я по батькові вчителя

Плахотнюк Єлизавета

українська мова та література

8 – В

І

Гук-Сатайкіна Н.Б., Крисюк А.А.

Амірова Аміна

історія

ІІІ

Домбровська Л.П.

Учениця 8 – А класу Сандригось Наталія стала переможцем міського конкурсу – захисту науково-дослідницьких проектів зі здорового способу життя і посіла ІІ місце на обласній науково-практичній конференції «Здоров’я через освіту» (переможця підготувала вчитель Власова І.В.).

Учениця 11 – А класу Коломієць Вікторія та учениці 11-Б класу Крот Рімма та Чушак Вікторія посіли  ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі проектів «Україна. Державотворення», у номінації «Із попелу забуття».  (учитель Домбровська Л.П.).

Команда учнів Калинівського району, до числа яких увійшли учень 11-А класу Гаврилов Володимир та учениця 11-Б класу Крот Рімма, посіли ІІ місце в обласному конкурсі-квесті, присвяченому 100-річчю української  революції (учитель Домбровська Л.П.).

Учні школи-гімназії беруть активну участь у мовно-літературних конкурсах. У 2017 – 2018 н.р. у районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсі учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка учні школи-гімназії зайняли 8 призових місць (учителі: Смутна Т.Ф., Ткачук А.Б., Харченко О.П., Гук-Сатайкіна Н.Б., Крисюк А.А.).

Переможцями ІІ етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені   П. Яцика у 2017 – 2018 н.р. стали 12 учнів 3 – 11 класів. Переможців та призерів міського етапу конкурсу підготували учителі: Новікова О.О., Плахотнюк В.І., Пєнкіна О.І., Смутна Т.Ф., Ткачук А.Б., Харченко О.П., Гук-Сатайкіна Н.Б., Крисюк А.А.

107 учнів 1 – 11 класів школи-гімназії брали активну участь у Міжнародній грі із зарубіжної літератури «Sunflower» (шкільний координатор Богомол О.М.), яку було проведено 30 листопада 2017 р.

Дипломи ІІ ступеня Всеукраїнського рівня одержали 3 учні, диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня – 7 учнів. Дипломи переможців у початковій школі одержали 8 учнів, сертифікати учасників (початкова школа) одержали 16 учнів.

У Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Puzzle» ІІІ місце на Всеукраїнському рівні зайняли 6 учнів. Переможцями регіонального (обласного) рівня стали 25 учнів (координатор в основній школі Сучак М.В., у початкових класах Коваль М.І.).

У конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова» брали участь 50 учнів 3 – 4 класів (координатор конкурсу Комарніцька О.П.). Дипломи І ступеня отримали 25 учнів, дипломи ІІ ступеня – 6 учнів, дипломи ІІІ ступеня – 9 учнів, сертифікати учасників – 10 учнів.

Щорічно учні школи-гімназії є учасниками Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» (координатор Харченко О.П.). Учасниками гри були 187 учнів школи-гімназії.

Дипломом переможця в початковій школі нагороджено 48 учнів (координатор у початковій школі Веселюк Ю.В.).

Дипломи переможців в основній та старшій школі одержали 96 учнів.

Дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів Всеукраїнського рівня нагороджено 13 учнів 6 – 8 класів.

У Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків «Лелека» (шкільний координатор Ткачук О.О.) брали участь 14 учнів 8 – 9 класів.

Срібний сертифікат одержав учень 9 – Б класу Богатчук Тарас, а учениця 9 – В класу Матвійчук Анастасія – бронзовий сертифікат, решта учнів одержали сертифікати учасників конкурсу.

У конкурсі «Колосок - 2017» (шкільний координатор Борівська М.М.) брали участь 40 учасників: 21 учень 5 – 6 класів, 19 учнів 9 – 11 класів. Сертифікати «Золотий колосок» одержали 10 учнів.

У 2017 – 2018 н.р. Міжнародний математичний конкур «Кенгуру» (шкільний координатор Древенчук В.М.) проходив у 2 етапи:

·        Міжнародний етап (2 – 6 класи) – 8 грудня 2017 р.. У цьому етапі брали участь 180 учасників: відмінний результат – 24 учні, добрий результат – 70 учні.

·        Всеукраїнський етап (2 – 11 класи) – 15 березня 2018 року, у якому брали участь 126 учасників.