Головна » Історія школи

Історія школи

Історія Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії починається у далекому 1946 році, коли у липні місяці було прийняте рішення відділом освіти створити школу з російською мовою навчання.

Необхідність створення школи виникла у зв’язку з дислокацією на території Калинівщини льотної ескадрильї.

До військових їхали родини з різних куточків Радянського союзу: вірмени, грузини, прибалти, білоруси, росіяни - діти різних національностей сіли за парти у стінах школи з російською мовою навчання.

Першим директором був призначений у 1946 році і працював по 1948 рік Войцеховський В. П.

Директорами школи працювали:

1948-1950 - Столярова Г.В.

1950-1954 - Гусіс Н.А.

1954-1962 - Самусенко І.І.

1962-1969 - Куц Н.А.

1969-1975 - Ковальчук Л.В.

1975-1986 - Гаврилюк А.А.

Протягом 11 років очолював роботу школи ветеран Великої Вітчизняної війни, льотчик Гаврилюк Анатолій Андрійович.

1986-1987 - Федонюк Г.М.

1987-1996 - Кольцов Ю.О.

Історія - це подія, яку творять люди. Навічно у історію школи увійшли імена Писаревського Б.Б., Лундіної Р.А., Горбатюк Т.Ю., Хазіної Б.М., Ізмалкової К.М., Стрелківського А.В., Куца Н.А., Калініченко О.О., Петрулевич О.С.

Кожне покоління пам’ятає імена своїх учителів. І не тому, що вони використовували особливі методики навчання і виховання, а тому що вони люди, які віддавали часточку своїх щирих сердець учням, наповнювали душі добротою і любов’ю.

Очі вчителя. Ти завжди їх читай,

Бо без них згоришщ на півдорозі,

Скарб добра, жадання, днів розмай,

Вічно у надії і тривозі...

В них - дощі, рясний черемхи цвіт,

Буревій і тихий запах м’яти,

Світ, що серцем хочеться обняти.

Ілуєва Олена Станіславівна прийняла керівництво школою у 1996 році. За роки роботи Ілуєвої О.С. у школі відбулися кардинальні зміни.

У школі переоснащено систему опалення, зроблений перший серед шкіл району внутрішній туалет, класні кімнати оснащені сучасними меблями, дошками, мультимедійним обладнанням, проведено інтернет, відремонтовано приміщення початкової школи. Школа отримала статус школи-гімназії.

При фінансуванні міської ради оновлено територію подвір’я основної та початкової школи, збудовано сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям, встановлені тренажери для занять із оздоровчої фізкультури. Створені умови для занять з дітьми інклюзивної групи.

Школа - це величезний всесвіт. І є два центри цього всесвіту - Учень і Вчитель. Саме їх спільна праця може перетворити звичайну будівлю у сильний престижний навчальний заклад. Справді, наша школа не мала б стільки здобутків, якби не щоденна наполеглива і творча праця великого колективу педагогів. Серед них 15 вчителів-методистів, 29 мають звання "Старший учитель", 3 учителям присвоєне почесне звання "Заслужений учитель України"

Куровська Н.П.

Струбчевська С.М.

Колесникова Л.З.

За багаторічну творчу сумлінну працю Ілуєвій О.С. присвоєно звання "Заслужений працівник освіти і науки"

Зараз педагогічний колектив нашої школи налічує 82 вчителя, серед них 30 - випускники Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2-гімназії.

Творення історії школи продовжується. Приходять нові покоління, ми впевнено крокуємо до нових перемог, до опанування нових технологій, навчаємо, виховуємо майбутнє україни - молодь.