Головна » Методична робота » Нетрадиційнй педагогічні ради

Нетрадиційнй педагогічні ради

Авторитет учителя, його вплив на формування і розвиток особистісних якостей учня. (форма проведення  - педрада -  методичний ринг)

Формування мотивації навчальної діяльності учнів. Шляхи її вирішення. (форма проведення  -  педрада – карусель )

Від самопізнання до самовдосконалення. (форма проведення  -  педрада – вернісаж думок)

Педагогічна творчість учителя – запорука подолання низької успішності учнів школи - гімназії.  (форма проведення  -  педрада – тренінг )

Педагогічна майстерність – результат творчої діяльності педагога. (форма проведення  - педрада-семінар - практикум)

Роль потенціалу уроку у розвитку творчих здібностей учнів. (форма проведення  - педрада - усний журнал)

Освітні замовлення. Реалізація. Десерти та делікатеси від вчителів, які атестуються. (форма проведення  - педрада – майстер-клас)